Skip to main content
Úvod » Priemyselná technológia

Predaj a servis zariadení, vrátane Českej a Slovenskej republiky, celosvetových renomovaných výrobcov RUF, CFN, MAYFRAN, STROJPLAST, FANUC.

RUF

Spoločnosť RUF Maschinenbau GmbH & Co. KG so sídlom v Zaisertshofene v Nemecku sa začala zaoberať vývojom a výrobou briketovacích hydraulických lisov – hodnotnej recyklačnej technológie takmer pred 40 rokmi.

RUF vyrába briketovacie zariadenie vo svojom závode v Nemecku. Za uplynulé obdobie bolo pod značkou “MADE IN GERMANY” predaných takmer 5000 hydraulických briketovacích lisov vo viac ako 100 krajinách celosvetovo.

Viac informácií

C.F. Nielsen

C.F. Nielsen je lídrom v mechanickom briketovaní, ktorý je na trhu prítomný už viac ako 130 rokov. C.F. Nielsen vyrába mechanické briketovacie lisy alebo celé briketovacie linky vrátane drvenia, manipulácie a sušenia poľnohospodárskeho odpadu, prípadne drevného odpadu alebo iných produktov z biomasy, s kapacitou 250 kg/hod. až do 100.000 ton ročne. Doteraz bolo dodaných viac ako 1.000 strojov do rôznych krajín na všetkých 5 kontinentoch.

Viac informácií

Mayfran International

Mayfran International je výrobcom pásových dopravníkov na odstraňovanie triesok a procesnej chladiacej kvapaliny (emulzie alebo oleja) z obrábacích strojov spolu s papierovými pásovými filtrami a systémami na spracovanie triesok a rezných mazív v kovospracujúcom priemysle. Ako výrobca originálnych zariadení pre výrobcov obrábacích strojov pôsobí Mayfran po celom svete, v rôznych kontinentoch a krajinách ako Spojené štáty, Európa, Japonsko, India, okrem iných.

Viac informácií

Strojplast

Slovinský výrobca Strojplast ponúka širokú škálu na mieru šitých baliacich zariadení, ktoré manipulujú s produktmi zákazníka, prepravujú ich, balia vákuovo alebo prípadne do tvarovaných plastových obalov – „blistrov“ a následne ich balia do palety. Tieto zariadenia je možné dodávať ako samostatné riešenia alebo ako zariadenia integrované úplne a bezpečne do existujúcich výrobných liniek zákazníka. Zariadenia si môžu efektívne poradiť s pravidelnými alebo dokonca nepravidelnými tvarmi výrobkov, ktoré sa nachádzajú v rôznych priemyselných odvetviach, napríklad v automobilovom, drevárskom, farmaceutickom alebo potravinárskom priemysle.

Viac informácií

Fanuc

Japonská spoločnosť FANUC je popredným svetovým výrobcom priemyselnej automatizácie a robotov na svete. FANUC dodáva spoľahlivé zariadenia pre priemyselnú automatizáciu, CNC riadiace systémy, laserové agregáty, kompaktné frézovacie centrá a širokú škálu priemyselných robotov určených aj na paletizáciu drevených brikiet z výroby.

Viac informácií