Skip to main content

Hľadáme montážnych partnerov!

Kontaktujte nás
Úvod » Obnoviteľné zdroje

Vypočítajte si z pohodlia Vášho domova rýchlo a jednoducho orientačnú cenu fotovoltického systému podľa Vašich potrieb.

Online konfigurátor fotovoltickej elektrárne

Predaj fotovoltických komponentov pre výrobu elektriny zo solárnej energie, energetický audit ako pre rodinné domy, tak aj pre polyfunkčné objekty.

Naša spoločnosť spolupracuje s popredným svetovým talianskym výrobcom Zucchetti Centro Sistemi (ZCS). Spoločnosť ZCS bola založená v roku 1985 zakladateľom pánom Fabriziom Berninim, ktorý je dnes akcionár a generálny riaditeľ spoločnosti. V roku 2000 sa spoločnosť stala súčasťou skupiny Zucchetti Spa.

ZCS pozostáva z piatich obchodných celkov (softvér, automatizácia, zdravotníctvo, robotika a obnoviteľná energia).
Divízia zelených inovácií (Green Innovation Division) bola vytvorená v roku 2015 a venuje sa obnoviteľnej energii.

Dodnes je predaných a úspešne prevádzkovaných 300.000 invertorov, 100.000 úložísk batérií, 15.000 elektronabíjacích staníc pre elektromobily.

Zobraziť viac

Naša spoločnosť spolupracuje s popredným svetovým výrobcom fotovoltických panelov FuturaSun so sídlom v Taliansku. FuturaSun vlastní výrobný závod v Ázii, konkrétne v meste Taizhou v Číne, na výrobu vysokokvalitných extrémne odolných fotovoltických panelov rôznych typov a výkonov, kde patria napríklad aj veľmi obľúbené monokryštalické panely.

Ročná produkcia panelov je 1.2 GW. Panely sú úspešne v prevádzke v 70 svetových, z toho 30 štátov v Európe. MVE – ENERGO, s. r. o. svojim zákazníkom pohodlne ponúka fotovoltické panely pre rezidenčné projekty, teda domácnosti, ako aj priemyselne, teda budovy, výrobné haly alebo neobytné plochy.

Zobraziť viac

MVE – ENERGO, s.r.o. je partnerom talianskych výrobcov ZCS AZZURRO a FuturaSun pre český a slovenský trh. Fotovoltické produkty ako invertory, batérie a panely sú dodávané z európskych skladov promptne. V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať. Radi Vás poinformujeme o dodacom termíne.