Skip to main content

Hľadáme montážnych partnerov!

Kontaktujte nás
Úvod » Obnoviteľné zdroje

Predaj fotovoltických komponentov pre výrobu elektriny zo solárnej energie, energetický audit ako pre rodinné domy, tak aj pre polyfunkčné objekty.

Naša spoločnosť spolupracuje s popredným svetovým talianskym výrobcom Zucchetti Centro Sistemi (ZCS). Spoločnosť ZCS bola založená v roku 1985 zakladateľom pánom Fabriziom Berninim, ktorý je dnes akcionár a generálny riaditeľ spoločnosti. V roku 2000 sa spoločnosť stala súčasťou skupiny Zucchetti Spa.

ZCS pozostáva z piatich obchodných celkov (softvér, automatizácia, zdravotníctvo, robotika a obnoviteľná energia).
Divízia zelených inovácií (Green Innovation Division) bola vytvorená v roku 2015 a venuje sa obnoviteľnej energii.

Dodnes je predaných a úspešne prevádzkovaných 300.000 invertorov, 100.000 úložísk batérií, 15.000 elektronabíjacích staníc pre elektromobily.

Zobraziť viac

Naša spoločnosť spolupracuje s popredným svetovým výrobcom fotovoltických panelov FuturaSun so sídlom v Taliansku. FuturaSun vlastní výrobný závod v Ázii, konkrétne v meste Taizhou v Číne, na výrobu vysokokvalitných extrémne odolných fotovoltických panelov rôznych typov a výkonov, kde patria napríklad aj veľmi obľúbené monokryštalické panely.

Ročná produkcia panelov je 1.2 GW. Panely sú úspešne v prevádzke v 70 svetových, z toho 30 štátov v Európe. MVE – ENERGO, s. r. o. svojim zákazníkom pohodlne ponúka fotovoltické panely pre rezidenčné projekty, teda domácnosti, ako aj priemyselne, teda budovy, výrobné haly alebo neobytné plochy.

Zobraziť viac

MVE – ENERGO, s.r.o. je partnerom talianskych výrobcov ZCS AZZURRO a FuturaSun pre český a slovenský trh. Fotovoltické produkty ako invertory, batérie a panely sú dodávané z európskych skladov promptne. V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať. Radi Vás poinformujeme o dodacom termíne.