Skip to main content

Hľadáme montážnych partnerov!

Kontaktujte nás
Úvod » Obnoviteľné zdroje » FuturaSun

FuturaSun bola založená v roku 2008 tímom manažérov v meste Veneto, talianskom centre fotovoltického priemyslu. FuturaSun sa špecializuje na výrobu vysokovýkonných fotovoltických panelov a pôsobí vo viac ako 70 krajinách.

Hlavné sídlo sa nachádza v Cittadella, v provincii Padova v severnom Taliansku. Výrobné závody fotovoltických modulov v Ázii zabezpečujú výrobnú kapacitu 1,2 GW/rok.

Moduly FuturaSun sa vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam vyznačujú kvalitou, vynikajúcimi výnosmi aj pri nízkom žiarení a vysokých teplotách, dlhými zárukami a špičkovou stabilitou výkonu.

Vďaka našim skladom v Taliansku a v prístavoch Rotterdam a Antverpy sme schopní zaručiť efektívne a rýchle logistické služby pre všetkých našich zákazníkov v Európe. Môžete si objednať plné kontajnery alebo dokonca jednotlivé palety, pretože materiál je vždy dostupný v našich skladoch v Taliansku.

Fotovoltické panely:

  • monokryštálne panely
  • farebné panely SILK Pro
  • IBC Zebra panely
  • nízkokapacitné panely pre off-grid systémy a riešenia

MVE – ENERGO, s.r.o. je partnerom talianskych výrobcov ZCS AZZURRO a FuturaSun pre český a slovenský trh. Fotovoltické produkty ako invertory, batérie a panely sú dodávané z európskych skladov promptne. V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať. Radi Vás poinformujeme o dodacom termíne.